• PODSUMOWANIE DNI PAPIESKICH

• W październiku uczniowie naszej szkoły na lekcjach religii pogłębiali swoją wiedzę na temat postaci Jana Pawła II. Słuchali ulubionych utworów papieża, oglądali filmiki o jego życiu, wykonywali karty pracy. Na szkolnym korytarzu powstała gazetka tematyczna oraz wystawa prac naszych uczniów. Uczniowie klasy trzeciej wraz z opiekunem katechetką Agatą Adamczyk udali się pod pomnik Jana Pawła II znajdujący się przy Kościele Parafialnym, aby zapalić znicze. Całość wydarzeń została podsumowana konkursem plastycznym, którego wyniki są następujące:

1. miejsce - Kornelia Butkiewicz

2. miejsce - Wiktoria Jankowska

3. miejsce - Zuzanna Orzińska

Wyróżnienia: Pola Kosiłowicz, Lucy Szerszeń.

Wszystkie prace zasługują na pochwały i nagrody, dlatego każdy uczestnik otrzymał słodki upominek i dyplom uczestnictwa.

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie.

Katecheci SP Kobylanka

• Zdalne nauczanie dla klas I-III

• Szanowni Państwo

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone jest zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych,

Oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.