• Projekt "Czytam z klasą"

     • Klasa IIIa zrealizowala zadania z III edycji ogólnopolskiego projektu "Czytam z klasą" - lekturki spod chmurki, "Poznajemy zawody", moduł I. Uczniowie zdecydowali, że chcą odbyć podróż samolotem, dlatego wybrali lekturę "Pilot i ja" Adama Bahdaja. Dzieci pracowały z dużym entuzjazmem i angażowały się w poszczególne zadania. Po przeczytaniu lektury zwiedziły inteaktywne miasto zawodów, poznały zawód pilota, uzupełniły także strony w lekturniku związane z realizacją lektury. Uczniowie wykonali ilustrację do najciekawszych fragmentów książki oraz zaprojektowali do niej zakładki, a także stworzyli plakat zachęcający do czytania książek. Z niecierpliwością będziemy startowali z II modułem. Poniżej zamieszczamy fotorelację z wykonanych zadań.

     • Wyjazd do schroniska

     • Dzisiaj wraz z Wolontariuszkami pojechałyśmy do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie przekazać dary, które zebraliśmy

      W TYDZIEŃ !!!

      Między Szlachetną Paczką a Świętami !! :)

      Mogłyśmy przy okazji wyprowadzić kilka psów na spacer, następna wizyta w Schronisku zaraz po feriach zimowych. 

      Nasz cel to wybiegać jak najwięcej czworonożnych Przyjaciół <3

     • Dzień Babci i Dziadka

     • Dzisiaj każda babcia i każdy dziadek odbierający swoją wnuczkę lub wnuka od strony Urzędu Gminy, zostaną poczęstowani słodkim upominkiem i nie tylko :)

      Wszystkiego najlepszego wszystkim Babciom i Dziadkom !

     • Góra Grosza !

     • Od dnia 10.01.2022 do końca roku szkolnego będziemy zbierać w szkole grosze, które zostaną przekazane później dla fundacji "Towarzystwo Nasz Dom". W tym roku pieniądze są zbierane dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. 

      Skarbonka stoi w świetlicy na biurku, oraz w ciągu dnia z puszkami po szkole będą chodzić uczniowie z klas ósmych. 
      Zapraszamy do wsparcia zbiórki ! 

     • Konkurs na największą liczbę kroków dla WOŚP !

     • Uwaga, Uwaga !!

      Zapraszamy do udziału w konkursie na największą liczbę kroków !

      Każdy uczeń rejestrujący się w aplikachi Pho3nix Kids i biorący udział to 5 zł dla WOŚP

      Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

      Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!