Witamy!

Serdecznie witamy na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin zarówno dorosłych, jak i tych, którzy kiedyś bedą dorosłymi. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś interesującego.
  1. O szkole
  2. Historia
  3. Dokumenty szkolne
  4. Pedagog
  5. Psycholog
  6. Logopeda
  7. Projekty Unijne
  8. Rok szkoły w ruchu
  9. BIP SP Kobylanka
  10. WF z klasą
  11. Galeria
  12. Dla uczniów
  13. Plan lekcji
  14. Podręczniki
  15. Samorząd Uczniowski
  16. Sprawdzian VI kl
  17. Ciekawe strony
  18. Prezentacje
  19. Zajęcia Pozalekcyjne
  20. Dla rodziców
  21. Komunikaty
  22. Rada Rodziców
  23. Linki
  24. UKS SPARTAKUS
  25. Konkurs RR
  26. Zapisy SP Kobylanka
  27. Kalendarz 2016/17
  28. Plan Pracy
  29.  
SP w Kobylance, Szkolna 10, 73-108 Kobylanka., tel/fax 091 561 04 27 , sp.kobylanka@wp.pl

Zajęcia Pozalekcyjne

 Zajęcia pozalekcyjne odbywające sie w SP Kobylanka (nieodpłatne)

 

 

Poniedziałki

 

14,25-15,45 Unplugget A. Bartosik Kl VI
13,30-14,15 j. angielski (sprawdzian 6kl) M. Kępinska kl VI
13,30-14,15 Zajęcia wyrównawcze z matematyki E. Bogdanowicz kl IV-VI
8,00-11,00 zajęcia logopedyczne J. Rybarczyk 0-V
13,00-15,00 zajęcia logopedyczne J. Rybarczyk 0-V
11,00-13,00 zajęcia rewalidacyjne J. Rybarczyk  kl I

 

 

Wtorki

 

 

12,40-13,30 zajęcia socjoterapeutyczne A. Bartosik kl II-IV
12,40-13,25 zajęcia wyrównawcze

A. Wityk- Adamczyk

H. Węgorowska

kl Ib

kl II

8,00-12,00 zajęcia logopedyczne J. Rybarczyk kl I-III
13,00-14,30 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne J. Rybarczyk KL IV-VI
12,00-13,00 zajecia rewalidacyne J. Rybarczyk kl 0
 14,15-15,00  SKS  J. Kulwiński  kl IV-VI

 

 

 Srody

 

 

 

12,40-13,25 zajęcia z j. polskiego przygotowawcze do sprawdzianu K. Rybarczyk  kl VI
13,30-14,15 zespół wyrównawczy z j. polskiego K. Rybarczyk  kl IV
10,45-11,30 zespół z uczniem słabym A. Tomaszewska kl. III
12,45-13,25 zajęcia przygotowawcze do sprawdzianu z matematyki E. Bogdanowicz kl V
13,30-14,15 zajęcia przygotowawcze do sprawdzianu z matematyki E. Bogdanowicz kl VI
8,00-12,00 zajęcia logopedyczne J. Rybarczyk kl.0-II
12,00-14,00 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne J. Rybarczyk kl II-III

 

 

czwartki

 

 

 

15,05-15,40 zajęcia wyrównawcze M.Misiak kl Ia
8,00-13,00 zajęcia logopedyczne J.Rybarczyk Kl 0-I
13,0014,00 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne J.Rybarczyk kl V
14,00-15,00 zajęcia rewalidacyjne J. Rybarczyk kl I
14,20-15,05 Szkolne koło krajoznawczo turystyczne J. Pszczółkowska kl IV-VI
12,40-13,25 zespół wyrównawczy A. Tomaszewska kl III
14,20-15,05 SKS J. Kulwiński kl IV-VI

 

Piątki

 

 

 

12,40-13,25

zajęcia z j. polskiego przygotowawcze do sprawdzianu

Zajęcia wyrównawcze

K. Rybarczyk

 

H. Węgorowska

 kl VI

 

Kl II

13,30-14,15 zespół wyrównawczy z j. polskiego K. Rybarczyk  kl V-VI
13,30-14,15 Zajęcia poznaję świat A. Wityk-Adamczyk Ib
11,50-12,35 koło plastyczne M. Kępińska kl IV
14,00-15,00 basen A. Tomaszeska kl III
8,00-10,00 zajęcia logopedyczna J. Rybarczyk kl 0-I
11,00-13,00  zajęcia rewalidacyjne J. Rybarzcyk kl 0-I
13,35-14,15 gimnastyka korekcyjna J. Kulwinski kl i-III
14,20-15,05 gimnastyka korekcyjna J. Kulwiński kl IV-VI

 

 

soboty

 

 

 

10,00-11,00 koło liturgiczne (kościół) ks.W. Nalepka 10,00-11,00

 

logowanie do eSzkoła







Ankieta

Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej uprawiać?

  • piłka nożna
  • koszykówka
  • siatkówka
  • zapasy
  • pływanie
  • inną